Elektryk, elektromonter urządzeń oczyszczalni ścieków w lubawie

  • Lubawa, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: Preferowane wykształcenie i/lub doświadczenie w branży elektrycznej, prawo jazdy kat. B, BE, T oraz uprawnienia na operatora koparko-ładowarki, znajomość automatyki, podstawowa umiejętność obsługi komputera. Umiejętność pracy w grupie, łatwość nawiązywania kontaktów, odpowiedzialność, rzetelność, Praca III zmianowa, równiesz w weekendy. docelowo pracę na czas nieokteślony, możliwość rozwoju zawodowego, wsparcie doświadczonego zespołu. Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV wraz z zapisem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji w oczyszczalin ścieków w Lubawie" w siedzibie spółki przy ul: Toruńskiej 18, 14-260 Lubawa, w CV prosimy o podanie adresu zamieszkania, telefonu kontaktowego i adresu mailowego, lub kontakt mailowy - pwik@lubawa.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 236 PLN
  • Opis wynagrodzenia: na początek 3.900 zł netto - w zależności od doświadczenia, kwalifikacji
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)