• Warszawa, mazowieckie

Sprzątacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Zawody: Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
  • Języki: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Obsługa maszyn czyszczących
  • Inne wymagania: umiejętność obsługi maszyn czyszczących. Co najmniej półroczne doświadczenie zawodowe. Orzeczenie o niepełnosprawności. Komunikatywna znajomość języka polskiego.

    Umowa o pracę, możliwość częściowego zwrotu kosztów dojazdu własnym autem dla osób z umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności, przeszkolenie, niezbędne narzędzia pracy, dodatek nocny, zatrudnienie od zaraz, na dłużej.

    Praca w godz.: 22:00-6:00 lub 16:00-23:00/24:00.

    [Kontakt: tel. 723 700 420, e-mail: ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek nocny
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)