Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
Armadas B.V.

Pracownik produkcji/galwanizacja

  • Holandia zagranica

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

ARMADAS to międzynarodowa agencja pracy, która specjalizuje się w rekrutacji i selekcji pracowników tymczasowych do pracy na terenie Holandii w regionie Eindhoven. Nasza firma powstała jako przedsięwzięcie rodzinne, dlatego silne poczucie więzi, szczerość oraz zaufanie są dla nas bardzo ważne. Fundamentem naszej działalności jest jakość świadczonych usług. „Quality in flex” to nasze motto. Już od ponad 14 lat dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej dbać o interesy naszych klientów oraz pracowników i z powodzeniem każdego dnia oddelegowujemy wielu pracowników do pracy u naszych zleceniodawców.Obecnie dla jednego z naszych klientów z miejscowości Waalre poszukujemy kandydata na stanowisko:PRACOWNIK PRODUKCJI

Obowiązki

  • przygotowywanie zamówień (przyjmowanie zamówień, liczenie, zawieszanie elementów, kontrola jakości)
  • zawieszanie elementów
  • przekładanie elementów do zbiorników z substancja czyszczącą
  • ręczne czyszczenie elementów
  • pakowanie zamówień

Wymagania

  • dokładność, sumienność, umiejętność organizacji pracy
  • znajomość języka polskiego
  • znajomosc jezyka angielskiego

Oferujemy

  • stawka godzinowa € 14 + dodatek wakacyjny
  • swiadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET
  • długoterminowa umowę o pracę z gwarancja godzin pracy
  • możliwość przejścia na kontrakt u klienta
  • wynagrodzenie zawsze na czas co 4 tygodnie
  • stały dostęp do paska wypłat, umów oraz innych dokumentów poprzez aplikacje
  • brak stawek wiekowych
  • samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży
  • możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego
  • bezpłatny kurs języka holenderskiego