Pracownik fizyczny / pracownik produkcyjny

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

SIENKIEWICZ MAT BUD Sp. z o.o.Jesteśmy liderem na rynku krajowym produkującym prefabrykaty betonowe dla branży kolejowej, kanalizacyjnej, energetycznej, drogowej, kubaturowej czy deweloperskiej od kilkudziesięciu lat. Nasze możliwości produkcyjne pozwalają na zaspokajanie potrzeb dużych inwestycji, a lokalizacja dwóch zakładów w centralnej Polsce wpływa na korzystne warunki dostaw na terenie całego kraju.

Obowiązki

  • Produkcja prefabrykatów betonowych
  • Utrzymanie właściwego stanu form wykorzystywanych na stanowisku pracy
  • Kontrola form pod względem utrzymania parametrów wymiarów
  • Czyszczenie form
  • Czyszczenie prefabrykatów
  • Obsługa urządzeń i maszyn

Wymagania

  • Chęci do pracy i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności
  • Pozytywne nastawienie

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od samego początku zatrudnienia
  • Praca w zgranym zespole
  • Nagrody za aktywne poprawianie warunków pracy
  • Możliwość rozwoju : szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Spotkania integracyjne i inne

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
  • lub o kontakt pod nr tel.:786348598
  • Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przezSienkiewicz Mat-Bud z siedzibą w Warszawie przy ul. Strażackiej 58 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)