INTEC-Personal GmbH & Co. KG

Lakiernik od 01.06.2024

  • Niemcy zagranica

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Średniej wielkości firma z branży budowy maszyn poszukuje doświadczonego lakiernika na stałe stanowisko lub do przejęcia.

Obowiązki

  • Przygotowanie części do malowania, m.in. B. poprzez obklejanie
  • Gruntowanie powierzchni
  • Malowanie elementów stalowych
  • Nakładanie farby za pomocą pistoletu lakierniczego
  • Przygotowanie maszyn do wysyłki

Wymagania

  • Znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Doswiadczenie zawodowe
  • Prawo jazdy kat.B i własny samochód na dojazd do pracy

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony (z tłumaczeniem na język polski)
  • 25 dni urlopu na start/27 dni w 2 i 3 roku współpracy/30 dni od 4 roku.
  • Pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
  • Weihnachtsgeld, Urlaubsgeld (premie świąteczne, urlopowe)
  • 250 € premii za polecenie nowego pracownika
  • Opiekę polskich koordynatorów na czas zatrudnienia
  • Szansa na zatrudnienie bezposrednio przez firme niedlugo po zatrudnieniu przez nas

Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)