Kierowca autobusu w sekcji eksploatacji w wydziale transportu (ogłoszenie nr 23/04/2024) k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Zawody: Robotnik gospodarczy
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: niezbędne związane ze stanowiskiem pracy:
    - wykształcenie minimum podstawowe;
    - posiadanie obywatelstwa polskiego;
    - korzystanie z pełni praw publicznych;
    - posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą poufne w przypadku nie posiadania ww. poświadczenia - oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego, zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych;
    - w urzędzie państwowym nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U z 2023 poz. 342 t.j.) - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.

    Pozostałe wymagania niezbędne:
    - umiejętność posługiwania się sprzętem do utrzymania zieleni i czystości;
    - dyspozycyjność i odpowiedzialność;
    - samodzielność i operatywność;
    - umiejętność dobrej organizacji pracy;

    dodatkowe (mile widziane):
    - prawo jazdy kat. B.

    Praca w godz.: 6:00-14:00. Wynagrodzenie: 4242 zł brutto + dodatek stażowy

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:
    - życiorys (CV) (dokumenty własnoręcznie podpisane, wraz z numerem ogłoszenia, stanowiskiem pracy i komórką organizacyjną);
    - list motywacyjny (dokumenty własnoręcznie podpisane, wraz z numerem ogłoszenia, stanowiskiem pracy i komórką organizacyjną);
    - oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji;
    - oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych;
    - oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego;
    - kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
    - kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą POUFNE, w przypadku nie posiadania ww. poświadczenia oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych;
    oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. kandydatka/kandydat nie pracowała/ł, nie pełniła/ł służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie była/był współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów. Nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później.

    Inne dokumenty i oświadczenia:
    - kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydatek/kandydatów niepełnosprawnych zamierzających złożyć swoją ofertę;
    - informacja RODO - wzór oświadczenia znajduje się na stronie BIP Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej w zakładce wzory oświadczeń.

    Termin składania dokumentów: 7 maja 2024 r.

    Miejsce składania dokumentów:
    Nadwiślański Oddział Straży Granicznej, 02-148 Warszawa, ul. Komitetu Obrony Robotników 23 z dopiskiem: "Robotnik gospodarczy w WBiGN - ogłoszenie nr 23/04/2024"

    Pełna treść ogłoszenia znajduje się na str.:

    [Kontakt w sprawie ogłoszenia: tel. 22 500 30 25]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę lat
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)