• Pińczów, świętokrzyskie pow. pińczowski

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie branżowe,średnie zawodowe 4-letnie,średnie ogólnokształcące,średnie zawodowe
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,Obsługa komputera
  • Inne wymagania:
    Znajomość rynku stalowego mile widziana;
    Umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientami biznesowymi;
    Umiejętność pracy w zespole;
    Samodzielność w działaniu i zorientowanie na cel;
    Dobra organizacja pracy i radzenie sobie ze stresem;
    Wykształcenie minimum średnie;
    Gotowość do wyjazdów służbowych;
    Czynne prawo jazdy kat. B

    Pracę w nowocześnie zarządzanej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    Atrakcyjne wynagrodzenie;
    Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą.
    Pensja stała + prowizja od sprzedaży.
    Praca w godz. od 8.00 do 16.00
    Okres zatrudnienia (w przypadku umowy o pracę): umowa na czas nieokreślony po wstępnej umowie.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 29 dni temu)