Kierowca działu kwatermistrzowskiego k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Służba więzienna

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Mianowanie

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Pozostali funkcjonariusze Służby Więziennej
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Służbę w Służbie Więziennej może pełnić osoba spełniająca nw. wymagania formalne:
    - posiadająca obywatelstwo polskie;
    - posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej;
    - korzystająca z pełni praw publicznych;
    - która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań;
    - która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo;
    - dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych;
    - posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe;
    - posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby w formacji uzbrojonej, podległej szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotowa jest się podporządkować.

    Dodatkowe preferencje na stanowisku kierowcy działu kwatermistrzowskiego:
    - prawo jazdy co najmniej kategorii B

    Miejsce i termin składania wyżej wymienionych dokumentów:
    wymagane dokumenty należy składać w terminie do dnia 7 maja 2024 r. drogą elektroniczną (format pdf), a w przypadku braku takiej możliwości, za pomocą przesyłki pocztowej poleconej (liczy się data wpływu do jednostki) na poniższy adres:
    1. rekrutacja_oiswwarszawa@sw.gov.pl
    2. Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej, ul. Wiśniowa 50, 02 -520 Warszawa
    LUB BEZŚPOŚREDNIO SKŁADAĆ DO JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH, W KTÓRYCH AKTUALNIE PROWADZONY JEST NABÓR NA OKREŚLONE STANOWISKO SŁUŻBOWE
    z adnotacją: "Nabór na stanowisko młodszego referenta działu kwatermistrzowskiego".

    [Kontakt: e-mail: patrycja.herda@sw.gov.pl, tel. 223545205]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 880 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)