• Warszawa, mazowieckie

Konserwator

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Zawody: Konserwator części / sprzętu (wymagany staż - lata: 3)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
  • Inne wymagania: Miejsce pracy: Płochocińska 29 (Białołeka)
    Miejsce rekrutacji: ul.Olesińska 21 (Mokotów)
    Godziny pracy: Równoważny system czasu pracy
    Dodatkowo premie

    Wykształcenie: średnie zawodowe, Uprawnienia do konserwacji żurawi wieżowych, Świadectwo kwalifikacji SEP do 1 kv, prawo jazdy kat.B,3 lata doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość j. polskiego, znajomość zagadnień z zakresu elektroniki, znajomość budowy żurawi wieżowych, znajomość
    układów do sterowania silnikami elektrycznymi.

    Zgłoszenia: e-mail: zwm@pgmbw.pl, tel. 538330095.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 31 PLN
  • Opis wynagrodzenia: dodatkowo premie
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)