Młodsza pielęgniarka/młodszy pielęgniarz/młodszy ratownik medyczny - funkcjonariusz k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Służba więzienna

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Mianowanie

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie branżowe, kierunek: Pielęgniarstwo
  • Zawody: Pozostali funkcjonariusze Służby Więziennej
  • Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
  • Inne wymagania: Służbę w Służbie Więziennej może pełnić osoba spełniająca nw. wymagania formalne:
    - posiadająca obywatelstwo polskie;
    - posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej;
    - korzystająca z pełni praw publicznych;
    - która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań;
    - która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo;
    - dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych;
    - posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe;
    - posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby.

    dodatkowe na stanowisku młodszej pielęgniarki/młodszego pielęgniarza/ młodszego ratownika medycznego:
    - aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza;
    - wykształcenie co najmniej średnie w zakresie pielęgniarstwa
    - dyplom ratownika medycznego (dotyczy absolwentów policealnych szkół średnich);
    - dyplom potwierdzający uzyskanie tytułu licencjata lub magistra (dotyczy osób, które ukończyły szkołę wyższą lub wyższą szkołę zawodową na kierunku lub w specjalności ratownictwo medyczne realizującą w programie nauczania co najmniej cele, treści kształcenia oraz liczbę godzin objęte podstawą programową kształcenia w zawodzie ratownik medyczny).

    Pracodawca oferuje:
    + nagrody uznaniowe
    + nagroda roczna
    + nagrody jubileuszowe
    + dopłata do wypoczynku
    + równoważnik za przejazd
    + zasiłek na zagospodarowanie
    + równoważnik pieniężny za umundurowanie
    Emerytura po 25 latach służby.

    Praca w systemie jednozmianowym lub wielozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.

    Praca w godz. 8.00-16.00.

    Szczegółowe informacje na stronie:

    [Kontakt: osobisty: ul. Ciupagi 1, Warszawa-Białołęka]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 149 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + nagrody uznaniowe
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)