Kierownik robót budowlanych → Praca w Płocku

Sedulus Sp. z o.o.
  • Płock, mazowieckie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Opis stanowiska

- Nadzór nad powierzonym odcinkiem budowy zgodnie z warunkami kontraktu
- Współudział w opracowaniu harmonogramów realizacji projektu
- Optymalizacja procesów realizacji
- Praca na budowie w Płocku

Wymagania stanowiska

- Doświadczenie w pracach instalacyjnych lub izolacjach termicznych
- Gotowość do pracy na zakładach przemysłowych (np. elektrownie)
- Umiejętność pracy w zespole
- Zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji
- Prawo jazdy

Oferujemy

- Praca bezpośrednio w firmie (nie przez agencje)
- Zatrudnienie tylko na umowę o pracę
- Możliwość podania oczekiwań finansowych
- Przyjazna i zgrana atmosfera pracy, sprzyjająca efektywnej współpracy
- Ciekawe wyzwania i dynamiczna praca, która pozwala unikać rutyny
- Możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami z branży
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)