Konsultant Contact Center

  • Warszawa, mazowieckie

Konsultant

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna obsługa Klienta – połączenia wychodzące a także przychodzące
  • wprowadzanie danych do systemu CRM
  • budowanie relacji z klientami i dbanie o wizerunek firmy
  • kontrola nad realizacją bieżących zadań
  • utrzymywanie standardów jakościowych obsługi klienta

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i sumienność wykonywanych zadań
  • umiejętność budowania relacji z klientem
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • komunikatywność
  • dobra dykcja i miły tembr głosu
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w pracy w działach Call Center lub obsługi Klienta

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawa + premia
  • umowę o prace już po drugim miesiącu pracy
  • przejrzystą ścieżkę awansu w naszym Call Center
  • bazę wewnętrznych klientów
  • dodatkową premię za lojalność
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • niezbędne narzędzia pracy

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CHYLIŃSCY SP Z O O 03-168 Warszawa Sąsiedzka 4, NIP: 5340000332 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)