Główny Specjalista ds. rozliczeń

  • Głogów, dolnośląskie pow. głogowski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

AYESA to rodzinna firma, która swoją działalność rozpoczęła w 1965 roku w hiszpańskiej Sewilli.
Obecnie, po ponad 50 latach działalności, dalej pozostaje w rękach rodziny Manzanares
i posiada swoje biura w 17 krajach na całym świecie oraz prowadzi projekty w 40 kolejnych.

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie rozliczeń związanych ze składanymi wnioskami Podwykonawców Wykonawcy robót budowlanych zgodnie z dokumentacją kontraktową i warunkami FIDIC
  • Sprawdzanie rozliczeń składanych przez Wykonawców oraz przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych
  • Prowadzenie bieżącego nadzoru nad Kontraktem i aktualizowania szacowanej końcowej wartości Kontraktu

Nasze wymagania

  • WYMÓG KONIECZNY! Doświadczenie przy rozliczaniu jednego zadania obejmującego budowę/przebudowę/remont obiektu budowlanego (budynek, budowle, obiekty liniowe, lotniska, mosty, wiadukty, estakady, tunele, sieci techniczne itp.) o wartości robót min. 200 mln netto w okresie min. 18 miesięcy w ramach 1 zadania liczonym wstecz od daty wystawienia Świadectwa Przejęcia i obejmującym datę wystawienia Świadectwa Przejęcia lub podpisania końcowego protokołu odbioru robót na stanowisku ds. rozliczeń

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • możliwość realizowania się w doświadczonym zespole
  • pozytywną atmosferę i wsparcie zespołu
  • niezbędne narzędzia pracy

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AYESA POLSKA sp. z o.o. 41-700 Ruda Śląska Szyb Walenty 26A, NIP: 8513080735 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)