Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.

Tools Supervisor/Kierownik Działu Narzędziowego

  • Skarbimierz-Osiedle, opolskie pow. brzeski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem;
  • Zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowanie maszyn i urządzeń na warsztacie;
  • Planowanie i wdrażanie działań prewencyjnych, napraw i remontów;
  • Wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w celu usprawnienia procesów;
  • Prowadzenie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń;
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie;
  • Przygotowanie i raportowanie do Przełożonego;

Nasze wymagania

  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem;
  • Praktyczna znajomość problematyki związanej z działem narzędziowni;
  • Analityczne myślenie;
  • Dobra umiejętność obsługi komputera (Office);
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, praca zespołowa;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Znajomość języka angielskiego min. B2;
  • Dyspozycyjność;

To oferujemy

  • umowę o pracę ( pierwsza umowa na 6 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony);
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do posiłków, darmowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie ubezpieczenia na życie dla pracownika i jego rodziny oraz współfinansowanie karty multisport);
  • system poleceń pracowniczych;
  • premie roczne;
  • pracę w nowoczesnym, zaawansowanym technicznie parku maszynowym, ze stałą temperaturą w klimatyzowanej hali produkcyjnej;
  • wsparcie przełożonego i możliwość uczenia się od najlepszych;

Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)