• Lębork, pomorskie pow. lęborski

Służby mundurowe

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub średnie branżowe.
    Służbę w Policji możesz pełnić jeżeli jesteś obywatelem Polski:
    o nieposzlakowanej opinii,
    który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
    korzystającym z pełni praw publicznych,
    posiadającym co najmniej średnie wykształcenie,
    posiadającym zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jesteś się podporządkować,
    dajesz rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.
    Ponadto jeżeli jesteś mężczyzną powinieneś posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowejczyli mieć odbytą zasadniczą służbę wojskową lub zostać przeniesiony do rezerwy (odpowiedni wpis w książeczce wojskowej).
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto: 6.300 zł miesiecznie

    Wynagrodzenie netto : - 5750 zł dla osób przed 26 rokiem życia
    - 5300 zł dla osób po ukończeniu 26 roku życia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)