Strażnik działu ochrony k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Służba więzienna

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Mianowanie

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Zawody: Pozostali funkcjonariusze Służby Więziennej
  • Inne wymagania: Areszt śledczy na Służewcu

    Służbę w Służbie Więziennej może pełnić osoba spełniająca nw. wymagania formalne:
    - posiadająca obywatelstwo polskie;
    - posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej;
    - korzystająca z pełni praw publicznych;
    - która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań;
    - która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo;
    - dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych;
    - posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe;
    - posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby w formacji uzbrojonej, podległej szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotowa jest się podporządkować.

    Do podstawowych zadań Służby Więziennej należy: prowadzenie oddziaływań penitencjarnych i resocjalizacyjnych wobec osób skazanych na karę pozbawienia wolności, przede wszystkim przez organizowanie pracy sprzyjającej zdobywaniu kwalifikacji zawodowych, nauczania, zajęć kulturalno-oświatowych, zajęć z zakresu kultury fizycznej i sportu oraz specjalistycznych oddziaływań terapeutycznych; wykonywanie tymczasowego aresztowania w sposób zabezpieczający prawidłowy tok postępowania karnego o przestępstwo lub przestępstwo skarbowe.

    [Zgłoszenia: e-mail: patrycja.herda@sw.gov.pl; tel. 223545205]
    Dodatkowe informacje:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)