• Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Specjalista do spraw wynagrodzeń
  • Inne wymagania: niezbędne związane ze stanowiskiem
    Osoba ubiegająca się o stanowisko specjalista ds. płac powinna spełniać zgodnie z art. 54 ust. 2 ustawy o finansach publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 885 ze zmianami), następujące niezbędne wymagania:
    Ma obywatelstwo państwa członkowskiego Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) - strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym, chyba że odrębne ustawy uzależniają zatrudnienie w jednostce sektora finansów publicznych od posiadania obywatelstwa polskiego;
    Ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych;
    Nie była prawomocnie skazana za przestępstwo: przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo karne skarbowe;
    Posiada znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w zakresie koniecznym do wykonywania obowiązków pracowniczych;
    Spełnia poniższe warunki:
    posiada wykształcenie wyższe lub średnie;
    posiada doświadczenie zawodowe w księgowości budżetowej w zakresie naliczania i rozliczania płac
    i pochodnych płacowych;
    ma minimum 2-letni staż pracy w administracji publicznej lub 2-letni staż pracy zawodowej;
    Posiada umiejętność biegłej obsługi komputera.

    dodatkowe związane ze stanowiskiem
    Dobra znajomość przepisów ordynacji podatkowej, przepisów ubezpieczeń społecznych; przepisów PFRON;
    Znajomość przepisów oświatowych (ustawa o systemie oświaty, Karta Nauczyciela);
    Umiejętność obsługi komputera, programu płacowego (dobrze widziany program Vulcan), programu Płatnik- ZUS; poczty elektronicznej, Word, Excel, SIO;
    Umiejętność sporządzania sprawozdań statystycznych GUS;
    Umiejętność pracy w zespole, sumienność i rzetelność, dyspozycyjność, terminowość, dobra organizacja czasu pracy, gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,
    Komunikatywność, zdolności negocjacyjne, kreatywność.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 540 do 5 540 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatkowe wynagrodzenie roczne, premie, wszelkie świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)