Operator wibroprasy k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Zawody: Operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej (wymagany staż - lata: 1)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: Godziny pracy: 6:00-14:00, 14:00-22:00,22:00-6:00;

    - odpowiedzialność i zaangażowanie;
    - minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku operatora wibroprasy;
    - dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym ( 3 zmiany);
    - wykształcenie: zasadnicze zawodowe;
    - komunikatywna znajomość języka polskiego;

    Praca na maszynie OMAG będzie dodatkowym atutem

    Premie i dodatki:
    + premia za wyniki do 1100 zł

    [Zgłoszenia: Tel: 713351165 ]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premia za wyniki do 1100 zł
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)