Młodsza pielęgniarka/pielęgniarz/młodszy ratownik medyczny k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Służba więzienna

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Mianowanie

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie branżowe
  • Zawody: Pielęgniarka,Ratownik medyczny,Pozostali funkcjonariusze Służby Więziennej
  • Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
  • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie lub średnie branżowe, prawo wykonywania zawodu pielęgniarki lub uprawnienia ratownika medycznego.

    PRACODAWCA OFERUJE: emeryturę po 25 latach służby; nagrody uznaniowe i jubileuszowe, pomoc finansową na zakup mieszkania - około 67 000 zł, 13 wynagrodzenie w wysokości pobieranego uposażenia, równoważnik za brak mieszkania, dopłatę do wczasów dla funkcjonariusza i członków rodziny - 420 zł/os., zasiłek na zagospodarowanie.

    Wszystkie dokumenty do pobrania znajdują się na stronie

    Kontakt: tel.508722092; email rekrutacja_oiswwarszawa@sw.gov.pl lub osobiście
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 992 PLN
  • Opis wynagrodzenia: PRACODAWCA OFERUJE: emeryturę po 25 latach służby; nagrody uznaniowe i jubileuszowe, pomoc finansową na zakup mieszkania - około 67 000 zł, 13 wynagrodzenie w wysokości pobieranego uposażenia, równoważnik za brak mieszkania, dopłatę do wczasów dla funkcjonariusza i członków rodziny - 420 zł/os., zasiłek na zagospodarowanie.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)