Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.04.2024

Inspektor ds. ochrony informacji niejawnych

Komenda Miejska Policji w Łomży
  • Łomża, podlaskie pow. Łomża

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

praca administracyjno-biurowa, obsługa komputera poniżej 4 godzin dziennie

  • zapewnienie ochrony informacji niejawnych
  • prowadzenie postępowań sprawdzających w stosunku do funkcjonariuszy i pracowników Policji oraz kandydatów do służby/pracy
  • wykonywanie czynności kancelaryjno-biurowych
  • wykonywanie czynności w zakresie ochrony danych osobowych

Wymagania

  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego administracja zespolona
  • oświadczenie, że w okresie od 22.07.1944r. d 31.07.1990r.kandydatka/kandydat nie pracowała/ł, niepełniła/ł służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie była współpracownikiem organów w rozumieniu przepisów ustawy z 18.10.2006 r. o ujawnieniu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990. Nie dotyczy osób urodzonych 1 sierpnia1972 r. lub później a
  • znajomość ustawy o ochronie informacji niejawnych, o służbie cywilnej, rorozporządzenie PRM w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych, znajomość ogółnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe na kierunku administracja
  • doświadczenia zawodowego administracja zespolona

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Miejsce do ćwiczeń lub zajęcia sportowo-rekreacyjne w miejscu pracy
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników