Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.04.2024

Starszy inspektor ds. kwatermistrzowsko-technicznych

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Opolu
  • Opole, opolskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • praca administracyjno-biurowa,
  • obsługa komputera,
  • praca związana z bezpośrednią obsługą klienta,
  • stanowisko pracy zlokalizowane jest na II piętrze budynku - brak wind, podjazdów.
  • Współdziała z Ochotniczymi Strażami Pożarniczymi w zakresie dotacji i dofinansowań. Obsługuje system obsługi dotacji.
  • Realizuje projekty związane z pozyskiwaniem środków z funduszy strukturalnych i celowych Unii Europejskiej i z innych źródeł.
  • Wyszukuje najkorzystniejsze oferty na sprzęt wykorzystywany w KM PSP w Opolu.
  • Składa i wypisuje zamówienia na sprzęt i urządzenia pożarnicze, materiały oraz zlecenia na usługi na rzecz tut. komendy.
  • Bierze udział w komisjach przetargowych powoływanych w celu zakupu sprzętu technicznego użytkowanego w komendzie.

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 miesiąc doświadczenia zawodowego w prowadzeniu spraw administracji biurowej
  • Prawo jazy kat. B
  • biegła znajomość oprogramowania biurowego (arkusz kalkulacyjny, edytor tekstu)
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego
  • Znajomość zagadnień z zakresu ochrony przeciwpożarowej lub ukończone szkolenie w tym zakresie.
  • Umiejętność czytania i rozumienia norm, przepisów prawnych.
  • Otwarty stosunek do petenta.
  • Umiejętność przekazywania informacji w sposób jasny, precyzyjny i zwięzły.
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.
  • zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Miejsce do ćwiczeń lub zajęcia sportowo-rekreacyjne w miejscu pracy
  • Miejsce do odświeżenia się
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu