Amplifon Poland Sp. z o.o.

Staż w dziale marketingu

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Amplifon Poland Sp. z o.o. jest częścią Grupy Amplifon, międzynarodowego lidera sprzedaży aparatów słuchowych, oferującego profesjonalne i nowatorskie rozwiązania dla Klientów oraz możliwości rozwoju dla Pracowników.

Zmieniamy życie i umożliwiamy ludziom odkrywanie na nowo wszystkich emocji związanych z dźwiękami każdego dnia.

Dbamy o to, aby nasi Pracownicy mieli wszelkie wsparcie, narzędzia i możliwości, których potrzebują, aby efektywnie realizować swoje zadania.

Nasza kultura zorientowana na ludzi tworzy niepowtarzalną atmosferę pracy, w której każdy może się rozwijać i wykorzystywać swoje talenty.

Dołącz do Grupy Amplifon i rozpocznij karierę w firmie, która daje ludziom na całym świecie możliwość, aby lepiej żyć.

Usłysz o nas i dowiedz się więcej o Grupie Amplifon https://www.amplifon.com/international

Amplifon Poland Sp. z o.o. jest częścią Grupy Amplifon, międzynarodowego lidera sprzedaży aparatów słuchowych, oferującego profesjonalne i nowatorskie rozwiązania dla Klientów oraz możliwości rozwoju dla Pracowników.Zmieniamy życie i umożliwiamy ludziom odkrywanie na nowo wszystkich emocji związanych z dźwiękami każdego dnia.Dbamy o to, aby nasi Pracownicy mieli wszelkie wsparcie, narzędzia i możliwości, których potrzebują, aby efektywnie realizować swoje zadania.Nasza kultura zorientowana na ludzi tworzy niepowtarzalną atmosferę pracy, w której każdy może się rozwijać i wykorzystywać swoje talenty.Dołącz do Grupy Amplifon i rozpocznij karierę w firmie, która daje ludziom na całym świecie możliwość, aby lepiej żyć.

Obowiązki

  • - współpraca z siecią sprzedaży w zakresie przygotowywania materiałów marketingowych (kontakt telefoniczny i mailowy z gabinetami)
  • - koordynacja akcji marketingowych i dystrybucji bezadresowej
  • - zamawianie materiałów marketingowych i zarządzanie nimi
  • - opieka nad firmowym profilem Google
  • - współpraca z agencjami zewnętrznymi

Wymagania

  • - jesteś studentem lub absolwentem kierunków związanych z marketingiem, zarządzaniem, komunikacją i chcesz rozwijać się w tym kierunku :)
  • - umiesz dobrze organizować swoją pracę
  • - jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracować z ludźmi
  • - możesz poświęcić na pracę u nas przynajmniej 20 godzin tygodniowo
  • - dobrze poruszasz się po programach takich jak Excel, PowerPoint
  • - mile widziana znajomość języka angielskiego - minimum B1

Oferujemy

  • - możliwość zdobycia cennego doświadczenia u światowego lidera sprzedaży aparatów słuchowych
  • - elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb
  • - przyjazną atmosferę w której panuje dużo uśmiechu, wysoka kultura osobista oraz wsparcie Koleżanek i Kolegów z całego zespołu Amplifon
  • - pracę w oparciu o umowę zlecenie
  • - udział w ciekawych projektach marketingowych

  • ul. prosta 70, 70 00-838 Warszawa - Biurowiec BOBO Co-working

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Amplifon Poland Sp. z o.o. 90-330 Łódź Aleja Piłsudskiego 76, NIP: 5252535602 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)