Specjalista / Specjalistka ds. wdrożeń systemów sprzedażowo-magazynowych

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Od ponad ćwierć wieku działamy na rynku oprogramowania do zarządzania firmą. Stworzyliśmy już kilka generacji systemów bazujących na różnych technologiach. Działamy na terenie całej Polski. Bezpośrednio lub za pośrednictwem naszych Partnerów Handlowych oferujemy szeroki wachlarz produktów i usług. Naszą firmę tworzy zespół ponad 80 specjalistów z różnych dziedzin. I cały czas się rozwijamy.

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach wdrożeniowych Raks SQL
  • analiza oczekiwań klientów oraz wdrażanie uzgodnionych funkcjonalności programów Raks
  • wsparcie klientów w bieżącej obsłudze oprogramowania
  • prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów
  • współpraca z programistami w zakresie projektowania nowych funkcjonalności i testowania aplikacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu magazynów i zarządzaniu produkcją
  • doświadczenie we wdrażaniu i obsłudze programów sprzedażowo-magazynowych i zarządzania produkcją
  • odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań
  • komunikatywność oraz orientacja na potrzeby biznesowe klienta
  • gotowość do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • znajomość programu Raks SQL

To oferujemy

  • pracę w firmie z „duszą” i niepowtarzalną kulturą organizacyjną
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenie wprowadzające w obsługę programów Raks i metodykę wdrożeń
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • pakiet socjalny (opiekę medyczną, kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe, spotkania integracyjne, indywidualne nagrody za efekty pracy)
  • pozytywną atmosferę pracy i otwartą komunikację w zespole
  • dużą samodzielność i swobodę działania

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "RAKS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 03-812 Warszawa Kamionkowska 51, NIP: 1130093176 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)