Gpre Management Sp. z o.o.

Marketing Coordinator

  • Wrocław, dolnośląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii marketingowej Renomy, PeDeTu i Supersamu,
  • Analiza wyników bieżących działań i podejmowanie działań optymalizacyjnych,
  • Kontakt z najemcami Renomy i PeDeTu w tematach bieżącej oferty produktowej,
  • Aktualizacja stron internetowych i serwisów społecznościowych ww. marek,
  • Kontakt z zewnętrznymi partnerami projektów marketingowych,
  • Organizacja i koordynacja na miejscu wydarzeń marketingowych w Renomie, w tym w szczególności w PeDeT,
  • Realizacja działań związanych z community building; integrowanie wokół PeDeTu i Supersamu środowisk związanych z uczelniami wyższymi, expatami, seniorami, organizacjami lokalnymi, sektorem kultury i bądź (i) biznesu,
  • Wsparcie administracyjne dla podejmowanych aktywności (kontrola przepływu dokumentów, archiwizacja, realizacja działań związanych z polityką zakupów itp.).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie z sektora nieruchomości komercyjnych (RETAIL),
  • Gotowość do podróży służbowych do Katowic,
  • Zaawansowanej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office,
  • Łatwości nawiązywania kontaktów z kontrahentami,
  • Umiejętności pracy zespołowej,
  • Otwartości na zmiany, kreatywności, komunikatywności, inicjatywy w działaniu, silnej motywacji do działania.

To oferujemy

  • Pracę po stronie właściciela, w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Możliwość samodzielnej organizacji czasu pracy,
  • Nowoczesne biuro w centrum Wrocławia,
  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej, platforma EAP – wsparcie psychologiczne, doradztwo prawne i finansowe, budżet szkoleniowy, dodatkowy dzień wolny na działania wolontariatu pracowniczego, dofinansowanie okularów korekcyjnych, program poleceń pracowniczych, wyjścia firmowe i wyjazdy integracyjne oraz inne.

Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)