Specjalista ds. Procesów Bankowych

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Carsmile S.A.

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzenie klienta (zdecydowanego na zakup samochodu) przez proces finansowania - leasingu lub najmu długoterminowego
  • Telefoniczny kontakt z klientami
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi i doradztwa
  • Realizacja postawionych celów ilościowych i jakościowych
  • Raportowanie pracy własnej do bezpośredniego przełożonego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w procesowaniu finansowań: leasingi, kredyty, najmy
  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
  • Dobra organizacja pracy
  • Swoboda w posługiwaniu się systemami
  • Otwartość na feedback
  • Umiejętność efektywnej komunikacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Chęć uczenia się, rozwijania kompetencji i szukania rozwiązań

To oferujemy

  • Umowę o pracę - stabilne zatrudnienie z podstawowym wynagrodzeniem minimum 6000 zł brutto + premia (wypłacana co miesiąc, bez górnego progu)
  • Pakiet świadczeń – prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, dostęp do platformy MyBenefit
  • Szkolenia produktowe
  • Możliwość awansu w ramach struktur grupy OLX – rekrutacje na stanowiska managerskie prowadzimy wśród swoich najlepszych pracowników
  • Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Carsmile S.A. 00-838 Warszawa Prosta 51, NIP: 7010800013 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)