Pracownik Porządkowy - W-wa Śródmieście

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Międzynarodowa firma ochroniarska działająca na terenie Unii Europejskiej w chwili obecnej poszukuje pracownika do ochrony

Grupa M2C posiada siedziby w 11 krajach na dwóch kontynentach. Działamy od blisko 30 lat. W Polsce świadczymy głównie usługi związane z ochroną obiektów. W związku z dynamicznym rozwojem naszych spółek poszukujemy do zespołu w Warszawie kandydatów do pracy na stanowisko:Pracownik PorządkowyMiejsce pracy: Warszawa, ul. MarszałkowskaPraca od poniedziałku do soboty – godziny poranne 6:30 - 9:30 lub popołudniowe 16:00-20:00

Obowiązki

  • utrzymanie czystości na terenie sklepu
  • czynności porządkowe bieżące

Wymagania

  • wysoka kultura osobista
  • punktualność
  • dokładność w działaniu

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wypłata wynagrodzenia zawsze na czas
  • pracę od poniedziałku do soboty, w wymiarze 3 lub 4 godzin dziennie
  • stawkę 28,5 zł/brutto/h
  • pełne wdrożenie na stanowisko pracy

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt w godzinach 8-16
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mark2 Corporation Fm Poland 04-175 Warszawa Ostrobramska, 75c, NIP: 1132891686 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)