Seggment Arbeidsbemiddeling BV

Produkcja pasow mocujacych oraz oslon zabezpieczajacych/ Nieuw Vennep

  • Holandia zagranica

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • Produkcja pasow mocujacych oraz oslon zabezpieczajacych do przewozy towaru
  • Pakowanie produktów
  • Załadunek / rozładunek towaru
  • Kontrola jakości

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w branży
  • Gotowość do podjęcia współpracy na dłuższy okres
  • Znajomości j. angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego – jako dodatkowy atut
  • Prawo jazdy - jako dodatkowy atut

Oferujemy

  • Legalną i stabilną pracę
  • Tygodniowe wynagrodzenie zgodne z holenderskim układem zbiorowym pracy (CAO)
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport - przez cały okres pobytu
  • Pracę w młodym i sympatycznym zespole
  • Dodatek wakacyjny odkładany z każdej godziny pracy
  • Stawka: 13,27 brutto

Dodana
Wygasa (jutro)