Pracownik obsługi bazy transportowej

  • Holandia zagranica

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • wydawanie części zamiennych, narzędzi i wyposażenia samochodów ciężarowych dla kierowców
  • kontrola wyposażenia samochodów ciężarowych na bazie transoprtowej
  • współpraca z pracownikami magazynu i kierowcami
  • utrzymanie czystości na terenie bazy
  • pomoc na myjni samochodowej

Nasze wymagania

  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • jeśli nie masz doświadczenia, ale dużą motywację do pracy- przyjdź do nas

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie ( kontrakt holenderski)
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • bardzo dobre warunki wynagrodzenia
  • pracę przez 3 tygodnie w Holandii i jeden tydzień wolnego
  • zakwaterowanie za odpłatnością
  • przejazd na koszt pracodawcy

De Rooy Poland Sp. z o.o.

ul. Żagańska 42, 68-200 Żary

T (68) 4776666

F (68) 4703937

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez De Rooy Poland Sp. z o.o. 00-685 Warszawa Ul. Poznańska 21/48, NIP: 9281919804 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)