• Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Od momentu naszego powstania w 1997 roku, Wiedza i Praktyka sp. z o.o. z siedzibą w sercu Warszawy, nieustannie rozwija się, aby być wiernym partnerem dla specjalistów i przedsiębiorców poszukujących solidnej wiedzy fachowej. Jesteśmy jednym z czołowych dostawców informacji branżowej w Polsce, a nasze publikacje, zarówno drukowane, jak i elektroniczne, są synonimem jakości i praktyczności. Nasza misja jest jasna i niezmienna – pragniemy wspierać Was, profesjonalistów i właścicieli firm, w dążeniu do doskonałości zawodowej i osobistej. Wiedza, którą dostarczamy, ma pomagać w codziennych wyzwaniach, inspirować do poszukiwania nowych rozwiązań i przyczyniać się do Waszego sukcesu. Z dumą zatrudniamy między 51 a 200 wykwalifikowanych pracowników, którzy są naszym największym atutem. Dzięki ich zaangażowaniu i ekspertyzie, nasze szkolenia stacjonarne i konferencje cieszą się uznaniem i są chętnie odwiedzane przez specjalistów z różnych branż. Innowacyjność jest dla nas kluczowa. Nieustannie poszukujemy nowych, coraz bardziej zaawansowanych sposobów na przekazywanie wiedzy, abyście zawsze mieli dostęp do aktualnych i praktycznych informacji w dogodnej dla Was formie. Jesteśmy przekonani, że nasze publikacje i usługi edukacyjne są nie tylko źródłem wiedzy, ale i inspiracji. Zapraszamy Was do współtworzenia z nami historii sukcesu, która zaczęła się ponad dwie dekady temu, a która – mamy nadzieję – będzie trwać jeszcze długie lata, przynosząc korzyści wszystkim, którzy z nami współpracują.

Menedżer Produktu

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i rozwój portalu internetowego oraz publikacji papierowych z wiedzą fachową
  • Opracowywanie strategii produktowej w oparciu o analizę rynku, konkurencji i potrzeby klientów
  • Przygotowanie i prowadzenie badań, analiz rynku i otoczenia konkurencyjnego
  • Planowanie działań promocyjnych i udział w tworzeniu kampanii marketingowych
  • Tworzenie koncepcji nowych produktów/usług oraz wprowadzanie ich na rynek
  • Aktywny udział w planowaniu sprzedaży
  • Planowanie i kontrola budżetu (sprzedaż i koszty)
  • Praca ze wskaźnikami (KPI), w tym finansowymi
  • Współpraca z redaktorami którzy odpowiadają za część merytoryczną produktu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we wprowadzaniu na rynek nowych produktów/usług
  • Doświadczenie w zarządzaniu produktami (minimum dwa lata)
  • Doświadczenie w planowaniu budżetu i nadzorze nad jego realizacją
  • Umiejętność wyciągania wniosków na podstawie raportów w celu podejmowania działań biznesowych (swobodne poruszanie się w MS Excel)
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji biznesowych w przypadku braku powodzenia kampanii promocyjnych
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii w kanałach: telemarketing i online (performance marketing)
  • Będzie dla nas plusem doświadczenie w branży wydawniczej lub pokrewnej, jednak nie jest to warunek konieczny

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Kwartalny system premiowy
  • Pracę w modelu hybrydowym (3 dni w biurze, 2 zdalnie)
  • Elastyczny czas pracy (startujemy między 8:00, a 9:30)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach/konferencjach/dofinansowanie do studiów)
  • Pracę przy ciekawych projektach, które są kierowane pod bardzo sprofilowanego odbiorcę
  • Brak dress code’u
  • Swobodną atmosferę
  • Biuro zlokalizowane na zielonej Saskiej Kępie

Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)