• Hajnówka, podlaskie pow. hajnowski

Służby mundurowe

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące,średnie zawodowe,średnie branżowe
  • Inne wymagania: odnośnie kandydatów: wykształcenie co najmniej średnie lub średnie branżowe, polskie obywatelstwo, nieposzlakowana opinia, zdolność fizyczna i psychiczna do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której należy się podporządkować, uregulowany stosunek do służby wojskowej, korzystanie z pełni praw publicznych. Ponadto przyszły policjant nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwa lub przestępstwa skarbowe i powinien dawać rękojmię zachowania tajemnicy służbowej.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 545,72 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wysokość proponowanego wynagrodzenia:
    w zależności od grupy wiekowej: KURSANT
    - od 4 545,72 zł do 5 144,50 zł netto - dla osób przed ukończeniem 26 roku życia
    - od 4 276,72 zł do 4 796,50 zł netto - dla osób po ukończeniu 26 roku życia
    POLICJANT PO KURSIE PODSTAWOWYM :
    - od 5 849,39 zł do 6 903,17 zł netto - dla osób przed ukończeniem 26 roku życia
    - od 5 408,39 zł do 6 323,17 zł netto - dla osób po ukończeniu 26 roku życia
    + dodatek za wysługę uzależniony od indywidualnej wysługi lat policjanta
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)