Młodszy asystent/ asystent w sekcji epidemiologii

  • Bytom, śląskie

Lekarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: niezbędne: Wykształcenie wyższe o kierunku: pielęgniarstwo, zdrowie publiczne o specjalności: epidemiologia i biostatystyka, nadzór sanitarno-epidemiologiczny, promocja zdrowia z epidemiologią
    UWAGA! APLIKACJE NIE SPEŁNIAJĄCE KRYTERIÓW WYKSZTAŁCENIA NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE
    Znajomość zagadnień z zakresu chorób zakaźnych oraz procedur zapobiegających chorobom zakaźnym i zakażeniom.
    Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.
    Obsługa komputera pakietu MS Office.
    Odpowiedzialność, komunikatywność, rzetelność i wysoka kultura osobista.
    Umiejętności współpracy oraz podejmowania decyzji.

    dodatkowe: Znajomość przepisów prawnych mających zastosowanie w Państwowej Inspekcji Sanitarnej, tj. ustawa o Państwowej Inspekcji Sanitarnej, kodeks postępowania administracyjnego

    UWAGA! W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Na podstawie art. 6, pkt. 1. lit. a. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla obecnych i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Bytomiu z siedzibą w Bytomiu przy ul. Stanisława Moniuszki 25.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 768 PLN
  • Opis wynagrodzenia: praca w godzinach 7.30-15.05
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)