Kierownik żłobka

  • Katowice, śląskie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: Wymaganie niezbędne:
    1. wykształcenie średnie lub średnie branżowe oraz 5 lat doświadczenia w pracy z dziećmi
    2. wykształcenie wyższe i co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy z dziećmi.
    3. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych,
    4. brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
    5. nieposzlakowana opinia;
    6. brak figurowania w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym z dostępem ograniczonym;
    7. rękojmia należytego sprawowania opieki nad dziećmi;
    8. brak pozbawienia, ograniczenia lub zawieszenia władzy rodzicielskiej;
    9. wypełnianie obowiązku alimentacyjnego, w przypadku gdy taki obowiązek został nałożony na podstawie tytułu wykonawczego pochodzącego lub zatwierdzonego przez sąd,
    10. bardzo dobra znajomość i umiejętność stosowania w praktyce:
    - ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3,
    - ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych,
    - rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 10 lipca 2014 r. w sprawie wymagań lokalowych i sanitarnych jakie musi spełniać lokal, w którym ma być prowadzony żłobek lub klub dziecięcy,
    - systemu analizy zagrożeń i krytycznych punktów kontroli (HACCP), o którym mowa w ustawie z dnia 25 sierpnia 2006r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia,
    - przepisów prawa pracy i BHP oraz ochrony danych osobowych,
    11. bardzo dobra umiejętność obsługi programów MS Office (Word, Excel) oraz Internetu.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 5000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)