Serwisant pomp wodnych

  • Chorzów, śląskie

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Zawody: Mechanik-monter maszyn i urządzeń*
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: z,
    Kwalifikacje i umiejętności , uprawnienia: uprawnienia SEP G1. Umiejętność diagnozy i naprawy urządzeń mechanicznych. Umiejętność czytania dokumentacji technicznej. Prawo jazdy kategorii B warunek konieczny. Inne Zaangażowanie, rzetelność oraz dyscyplina pracy. Gotowość do uczenia się. Umiejętność pracy w zespole. Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków. szkolenia branżowe.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 300 do 7 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: System i rozkład czasu pracy: pracę w trybie jednozmianowym (praca w systemie poniedziałek-piątek, 8-16, nie pracujemy w weekendy),
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)