• Rogowiec, łódzkie pow. bełchatowski

Tokarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, techniczne
  • Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY (wymagany staż - lata: 1)
  • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe o profilu technicznym, znajomość rysunku technicznego, doświadczenie w obsłudze obrabiarek konwencjonalnych. Możliwość przyuczenia do zawodu. W przypadku sikierowania oferty pracy do obywateli Ukrainy wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Praca od zaraz, poniedziałek-piątek 7:00 - 15:00, w firmie o stabilnej pozycji na rynku należącej do Grupy Kapitałowej Polimex. Udział w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe, ubezpieczenie grupowe, PPK dofinansowanie letniego wypoczynku i inne świadczenia z ZFŚS. Pracodawca jest również zainteresowany zatrudnieniem obywatela Ukrainy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)