Koordynacja proj. - usługi asystenckie dla osób niepełnospr.

INTERNATIONALER BUND POLSKA
  • Tychy, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Fundacja Internationaler Bund Polska poszukuje koordynatora/ki realizacji projektu/ów dotyczących usług asystenckich/opiekuńczych dla osób starszych/ z niepełnosprawnościami

Miejsce pracy: TYCHY

OPIS STANOWISKA
Kompleksowa koordynacja i realizacja projektów zakresu usług asystenckich/opiekuńczych tym w szczególności:
- koordynowanie pracy zespołu asystentów/opiekunów
- prowadzenie kompletnej dokumentacji projektu zgodnie z zapisami programu
- przygotowywanie materiałów informacyjnych, współpraca przy prowadzeniu mediów społecznościowych i strony internetowej projektu,
- organizacja wydarzeń współpraca z mediami, partnerami, sponsorami;
- obsługa infolinii kontaktowej z podopiecznymi i asystentami;
- opieka merytoryczna nad projektem i prowadzenie rozliczeń finansowych;

WYMAGANIA
- Wykształcenie wyższe: magisterskie lub licencjackie
- Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze.
- Dobra znajomość obsługi programu EXCEL (tworzenie zestawień, statystyk, baz danych i raportów) i innych narzędzi pakietu OFFICE
- Empatia
- Odpowiedzialność za powierzony zakres zadań.

DODATKOWO PUNKTOWANE

● Doświadczenie w realizacji projektów asystenckich MRIPS/PFRON/EFS
● Doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych, współpracy z mediami;
● Doświadczenie w pracy z osobami ze specjalnymi potrzebami;

OFERUJEMY
● umowę o pracę na czas określony (pełny etat lub część etatu)
KONTAKT

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV do dnia 22.04.2024 na adres: @

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)