SP. Soc.

Technolog specjalność suplementy diety / Śląsk, Małopolska

  • Bielsko-Biała, śląskie

Technolog żywności

Umowa o dzieło

Dodatkowa/dorywcza

Starszy specjalista (senior)

Praca zdalna

Jesteśmy Spółdzielnią Socjalną pracującą w ramach konsorcjum kilku organizacji społecznych.
Specjalizujemy się w outsourcingu pracowniczym i produkcyjnym lecz przede wszystkim pomagamy osobom niepełnosprawnym i bezrobotnym.

W sferze zadań komercyjnych zajmujemy się co-packingiem wykonując mi.n.: kompletacje produktów, montaż prostych urządzeń, konfekcjonowanie, pakowanie i przepakowywanie produktów.

W związku z rozpoczęciem nowego projektu związanego z uruchomieniem produkcji suplementów diety, poszukujemy do współpracy Technologa Żywności o specjalności: suplementy diety.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie kart technologicznych produktów.
  • Ustalanie składów i procedur produkcyjnych w świetle obowiązujących przepisów w systemie HCCP.
  • Przygotowywanie dokumentacji dla organów nadzoru: SANEPID, GIS itp.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość surowców suplementów diety
  • Dobra orientacja w dziedzinie biohackingu oraz w najnowszych trendach optymalizacji zdrowia.
  • Mile widziana wiedza w zakresie fitoterapii.

Oferujemy

  • Pracę przy nowym projekcie, otwartym na wizje i pomysły współpracowników.
  • Czas pracy oraz dyspozycyjność dostosowane do możliwości współpracowników.
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie za wprowadzony projekt.
  • Kontakt tel. Marek 509818411
  • Administratorem danych osobowych jest:
    MDR-ESPERT SP. Z O.O. UL. PIĘKNA 104, 43-330 ZASOLE BIELAŃSKIE
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:MDR-ESPERT SP. Z O.O. UL. PIĘKNA 104, 43-330 ZASOLE BIELAŃSKIE, NIP: 5472001185 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)