Specjalista ds. zasilania i klimatyzacji (k/m)

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Zadania:

  • instalacja i utrzymanie infrastruktury energetycznej, telekomunikacyjnej i radiodyfuzyjnej
  • usuwanie awarii i wykonywanie przeglądów urządzeń, konserwacji, napraw i pomiarów
  • udział w odbiorach technicznych, uruchomieniach i przekazywaniu do eksploatacji nowo instalowanych urządzeń
  • sporządzanie dokumentacji, sprawozdawczość wewnętrzna i zewnętrzna

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne - energetyka, elektryka, elektronika lub pokrewne
  • uprawnienia SEP "E" z pomiarami; uprawnienia i doświadczenie w zakresie SEP "D" będą dodatkowym atutem
  • doświadczenie w instalacji, obsłudze i pomiarach urządzeń energetycznych
  • prawo jazdy kategorii B
  • otwartość na pracę w systemie równoważnym i w pogotowiu technicznym

To oferujemy:

  • ciekawa i pełna wyzwań praca w prestiżowej i stabilnej firmie będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • prywatna opiekę medyczną
  • szeroka oferta szkoleniową
  • bezpłatna nauka języka angielskiego
  • możliwość rozwoju w roli trenera wewnętrznego
  • platforma benefitowa
  • karta sportowa
  • dostęp do aplikacji z audiobookami i e-bookami
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • dodatkowe dni wolne na działalność w ramach wolontariatu
  • program ubezpieczeniowy ze składką inwestycyjną opłacaną przez pracodawcę
  • dofinansowanie wypoczynku
  • płatny program poleceń pracowniczych
  • akcje charytatywne
  • integracje, wycieczki, rajdy górskie

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EmiTel S.A. 02-797 EmiTel S.A. ul. Franciszka Klimczaka 1, NIP: 5272703675 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)