• Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Junior Salesperson

Twój zakres obowiązków

  • Aktywnie nawiązywać kontakt z potencjalnymi klientami (Hot Leads) - czyli dużo dzwonienia i rozmów,
  • Prowadzić sprzedaż ekspercką, oczekujemy że będziesz chciał_a_o się uczyć i stale podnosić swoje kompetencje żeby doradzać naszym klientom, że będziesz umieć budować trwałe relacje z klientami, organizować spotkania sprzedażowe i prezentacje, utrzymywać z nimi stały kontakt i dobierać najlepsze rozwiązania,
  • Osiągać realnie wyznaczone cele, współpracować z różnymi działami organizacji - szukamy osób energicznych i komunikatywnych, chcących i potrafiących wykazywać inicjatywę i proponować własne rozwiązania. Chcemy Ci dać możliwość rozwoju, wpływania na swoje otoczenie i pracę,
  • Proste i intuicyjne raportowanie danych w systemie CRM - czyli codzienna praca z narzędziami i automatyzacjami które mają Ci oszczędzić czas i pomóc w realizacji celów,
  • Udział w akcjach promocyjnych, targach edukacyjnych i reprezentowanie marki Elab na rynkach krajowym i zagranicznym.

Nasze wymagania

  • Swobodnej komunikacji w języku polskim i angielskim, w mowie i piśmie, dodatkowy język będzie zaletą,
  • Umiejętności pracy zarówno samodzielnej, jaki i w zespole,
  • Otwartości na nową wiedzę i doświadczenia,
  • Dokładności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków,
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji.
  • Nie wymagamy doświadczenia - szukamy osób które chcą się uczyć i rozwijać w doradztwie edukacyjnym - z pozytywną energią i zaangażowaniem. Reszty możemy Cię nauczyć - znamy się na tym ;)

To oferujemy

  • Elastyczny model pracy, zarówno z domu jak i z biura w centrum Warszawy,
  • Szkolenie wdrożeniowe w procesy firmy i bazę wiedzy merytorycznej,
  • Możliwość uczestniczenia w wewnętrznych szkoleniach rozwojowych oraz w szkoleniach zewnętrznych, w tym zagranicznych,
  • Udział w spotkaniach integracyjnych,
  • Dużo ciekawych wyzwań, brak nudy w pracy,
  • Międzynarodowe środowisko,
  • Zróżnicowany zespół,
  • Umowę B2B, w tym atrakcyjny system prowizyjny,
  • Możliwość wyboru przystąpienia do benefitów: dofinansowanie do Karty Sportowej, oraz dofinansowanie do prywatnej Opieki Medycznej,
  • Konstruktywny feedback i wsparcie doświadczonych osób z zespołu,
  • Po ukończeniu wdrożenia możliwość dostosowania się do obszaru naszej działalności w oparciu o swoje zainteresowania, umiejętności i potrzeby biznesowe.

Przyłącz się do nas i rozwijaj swoją karierę w ELAB!

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

W pierwszym etapie rekrutacji zadzwonimy do Ciebie i umówimy spotkanie w naszym biurze w Warszawie, ewentualnie online, choć wolimy Cię spotkać na żywo. Po spotkaniu, w kolejnym etapie wybrane osoby zaprosimy na spotkanie z Native Speakerem żeby sprawdzić Twoją znajomość angielskiego. Po nim skontaktujemy się z Tobą aby omówić rezultat rekrutacji.

Cały proces szacujemy na ok. dwa tygodnie

Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)