HQ CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Monter Konstrukcji Stalowych - prefabrykacja

  • Szwecja zagranica

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Na Szwedzkim rynku od 2014 roku . Posiadamy 3 biura w tym jedno w Sztokholmie .Posiadamy również oddział Szwedzkiej firmy MGK Construction Sverige Ab .Lata z nami w tej chwili około 160 osób .

Obowiązki

  • Poszukujemy samodzielnych monterów konstrukcji stalowych
  • Praca jest warsztatowa / stanowiskowa spawamy metodą 135/ 136
  • Firma zajmuje się produkcją belek dla potrzeb inżynierii lądowej
  • Blachy zwykle od 10 mm w górę

Wymagania

  • Samodzielna umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • Uprawnienia na suwnicę z poziomu roboczego jako dodatkowy atut
  • Certyfikat spawalniczy na metodę 135/136
  • Mile widziany język angielski

Oferujemy

  • Polska umowa w pełni Zusowana
  • Pełna rejestracja do podatków w systemie Szwedzkim - opłacone 33% kwoty brutto całego zarobku - zwroty z podatków Szwedzkich
  • Wyrobiony Szwedzki numer podatkowy
  • Pełna obsługa księgowa z naszej strony
  • Praca w systemie rotacyjnym 4/2
  • Opłacone zakwaterowanie
  • Darmowe przejazdy i przeloty w obie strony
  • Osoby zainteresowane proszę o wysłanie swojego CV na adres Aplikuj
  • Wyjazd od zaraz
  • Praktycznie co weekend wysyłamy ludzi do pracy

  • Pewny pracodawca z ciągłością pracy za granicą

Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)