Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
Golden Serwis

ELEKTRYK/MECHANIK SAMOCHODOWY

  • Kwidzyn, pomorskie pow. kwidzyński

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Golden Serwis- agencja pracy specjalizująca się w obsłudze sieci wielkopowierzchniowych na terenie całego kraju.

Firma GOLDEN SERWIS realizująca zlecenia z zakresu rekrutacji oraz leasingu pracowniczego poszukuje obecnie dla swojego Klienta osoby na stanowisko: ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY w Kwidzynie.

Obowiązki

  • Dołącz do nas, jeśli:
  • znasz mechanikę samochodową oraz naczepową,
  • znasz elektrykę samochodową oraz naczepową,
  • rozumiesz i umiesz czytać rysunki techniczne,
  • masz wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowany kierunek: mechanika, automatyka, elektryka i pokrewne),
  • masz doświadczenie przy naprawach pojazdów.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowany kierunek: mechanika, automatyka, elektryka i pokrewne),
  • doświadczenie

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie miesięczne,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • godziny pracy zgodne ze stałym dwuzmianowym grafikiem,
  • odzież ochronną zawsze zadbaną i dostępną od ręki,
  • dofinansowanie do Twojego wypoczynku (dodatek urlopowy),
  • codzienne posiłki regeneracyjne,
  • dostęp do wysokiej klasy profesjonalnych narzędzi,
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,
  • pakiet szkoleń technicznych i możliwość dofinansowania do studiów oraz nauki języka obcego.

  • WIĘCEJ INFORMACJI POD NR. TEL. 697 998 787

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Golden Serwis 05-220 Zielonka Nauczycielska, NIP: 7581496525 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.