• Skarbimierz-Osiedle, opolskie pow. brzeski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Technik Jakości

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości wyrobu gotowego przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi pomiarowych;
  • kontrola wizualna produktów;
  • sporządzanie raportów kontroli jakościowej;
  • analizowanie parametrów produktu/procesu oraz inicjowanie działań korygujących;
  • nadzór nad wyposażeniem pomiarowym i jego kalibracją;
  • przeprowadzanie szkoleń pracowników produkcji w zakresie jakości;

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;
  • praktyczna znajomość obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowego w tym CMM, QV;
  • umiejętność sprawnej obsługi arkuszy kalkulacyjnych;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale jakości;
  • chęć intensywnego rozwoju w obszarze jakości;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym w tym, również w systemie 4 zmianowym;

To oferujemy

  • umowę o pracę (pierwsza umowa na 6 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony);
  • pracę w systemie zmianowym;
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do posiłków, darmowa, prywatna opieka medyczna, program ubezpieczeń na życie dla pracownika i jego rodziny oraz współfinansowanie karty multisport, owocowe poniedziałki, kawa, herbata);
  • system poleceń pracowniczych;
  • pracę w nowoczesnym, zaawansowanym technicznie parku maszynowym, ze stałą temperaturą w klimatyzowanej hali produkcyjnej;
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, dzięki wdrażaniu przez pracodawcę nowych projektów;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie miesięczne;

Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)