Praca w biurze w Radomsku w godz. 08:00-16:00

Firma Ubezpieczeniowa
  • Radomsko, łódzkie pow. radomszczański

Inny

Umowa o pracę

Szukam pozytywnie nastawionej osoby, lubiącej kontakt z klientem oraz realizację celów sprzedażowych do stacjonarnej pracy w biurze dużej firmy ubezpieczeniowej.
Praca w Radomsku od pon.- pt. w godz. 08:00-16:00

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Realizacja planów sprzedażowych,
Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy w zakresie ubezpieczeń,
Utrzymywanie długofalowych relacji z klientem,
Budowanie portfela klientów.

WYMAGANIA
Minimum roczne doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży produktów finansowych,
Praktyczna znajomość technik sprzedaży,
Studia wyższe – mile widziane kierunki: ekonomia, ubezpieczenia, finanse i bankowość,
Znajomość pakietu Ms Office,
Przed podpisaniem umowy o pracę wymagamy, aby wybrana przez nas osoba złożyła oświadczenie, iż nie była ona prawomocnie skazana za umyślne przestępstwa wymienione w art. 19 ust. 1 pkt 2 ustawy o dystrybucji ubezpieczeń.

OFERUJĘ
Umowę o pracę,
Motywujący system wynagrodzeń,
Pracowniczy Program Emerytalny,
Opieka medyczna,
Zniżka pracownicza na wybrane ubezpieczenia,
Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe,
Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników.

Jeśli jesteś zainteresowana/y wyślij nam swoje CV.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)