Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi
  • Lublin, lubelskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności

Podstawowe obowiązki:
• Wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego,
• Tworzenie raportów i analiz w wskazanych obszarach
• Prowadzenie, analizowanie i rozliczanie dokumentacji we wskazanych obszarach
• Tworzenie pism, raportów oraz innych dokumentów na polecenie przełożonego
• Dbałość o miejsce pracy

Wymagania

• Odpowiedzialność za powierzone zadania,
• Umiejętność dobrej organizacji pracy, samodzielność w działaniu, a także współpracy w zespole,
• Znajomość pakietu MS Office, w szczególności EXCEL,
• Odpowiedzialność, sumienność, uczciwość, rzetelność,
• Wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne (mile widziane),
• Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane).

Oferujemy
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Pracę pon.-pt. w przyjaznych i komfortowych warunkach,
• Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
• Super atmosferę opartą na partnerskich relacjach,
• Realną możliwość rozwoju

Udział w rekrutacji w ramach projektu "Kariera bez granic" współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)