Terapeuta zajęciowy w domu pomocy spełecznej

  • Sieraków, wielkopolskie pow. międzychodzki

Terapeuta

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie,wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Terapeuta zajęciowy*
  • Uprawnienia: książeczka sanepidu,wymagana umiejętność obsługi komputera
  • Inne wymagania: - wykształcenie wyższe preferowane: terapeuta zajęciowy, nauczyciel wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego,
    pedagog, psycholog, pracownik socjalny. Przy wykształceniu średnim będzie brane w szczególności pod uwagę doświadczenie
    w pracy na podobnym stanowisku,
    - wymagana umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz social mediów,
    - wysokość wynagrodzenia w granicach od 4.600,00 do 5.800,00zł brutto miesięcznie + trzynasta pensja, roczna nagroda,
    pakiet socjalny,
    - pozostałe warunki pracy do uzgodnienia w zależności od umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych kandydata,
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 600 do 5 800 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)