Operator prasy krawędziowej durma i trumpf

  • Świętochłowice, śląskie pow. Świętochłowice

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Zawody: Mechanik maszyn i urządzeń do obróbki metali
  • Uprawnienia: umiejętność posługiwania się przyrządami i narzędziami pomiarowymi,podstawowa znajomość obsługi komputera,umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Inne wymagania: z, doświadczenie na obsłudze pras krawędziowych lub do przyuczenia, samodzielność na stanowisku pracy, sumienność, dokładność, punktualność, umiejętność pracy w zespole, Możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia / adekwatne do posiadanych umiejętności, System i rozkład czasu pracy: 1 zmiana / gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, Miejsce wykonywania pracy: Świętochłowice, Bytom
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)