Konsultant contact center

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Wrocław, dolnośląskie

Telemarketer

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Zawody: Pracownik centrum obsługi telefonicznej (pracownik call center)
  • Inne wymagania: wykształceniemin. średnie, staż pracy min. 6 miesięcy,
    umiejętność jasnego przekazywania informacji werbalnie i pisemnie,
    zrozumienie i empatyczne podejście do klientów,
    chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności,
    szybka adaptacja do zmieniających się procesów,
    doświadczenie w obsłudze klienta,
    podstawowe umiejętności techniczne zw. z obsługą komputera i aplikacji,
    posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 350 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)