• Katowice, śląskie

Służby mundurowe

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Mianowanie

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: NIEZBĘDNE (zgodnie z art. 25 ustawy z dnia 6 kwietnia 1990 r. o Policji): obywatelstwo polskie; wykształcenie co najmniej średnie lub średnie branżowego (nie jest wymagane posiadanie matury); nieposzlakowana opinia; brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe; korzystanie z pełni praw publicznych; zdolność fizyczna i psychiczna do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której należy się podporządkować; dawanie rękojmi zachowania tajemnicy służbowej; uregulowany stosunek do służby wojskowej (dot. osób podlegających kwalifikacji wojskowej). Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane. Mile widziane prawo jazdy kat. A lub B lub C.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 995,3 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: Wszystkie kwoty są szacunkowe:
    1. KURSANT - podczas kursu podstawowego (ok. 6,5 miesiąca): od 4995,30 zł brutto (od 4545,72 zł netto - osoby do 26 roku życia; od 4276,72 zł netto - osoby powyżej 26 roku życia) plus wysługa od 2% po udokumentowaniu minimum 2 lat stażu pracy.
    2. POLICJANT - po ukończeniu kursu podstawowego: od 6927,90 zł brutto (od około 6304,39 zł netto - osoby do 26 roku życia; od około 5803,39 zł netto - osoby powyżej 26 roku życia) plus wysługa od 2% po udokumentowaniu minimum 2 lat stażu pracy.
    - Powyższa propozycja wynagrodzenia: POLICJANT uwzględnia dodatek prewencyjny w wysokości 500 zł/brutto.
    - Ponadto Pracodawca zapewnia: tzw. 13 pensja; równoważnik pieniężny za umundurowanie (raz na rok); dofinansowanie do wypoczynku; zwrot kosztów dojazdu do pracy.
    - Zatrudnienie po zakończeniu postępowania kwalifikacyjnego z wynikiem pozytywnym. Terminy przyjęć zaplanowane na 2024 rok: 8 lipca, 9 września, 30 października, 30 grudnia.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)