• Chełm, lubelskie pow. Chełm

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Uprawnienia: prawo jazdy kat. D,dyspozycyjność,punktualność,umiejetność współpracy i komunikowania się ze współpracownikami i pasażerami,umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • Inne wymagania: Pierwsza umowa na okres próbny 2 miesiące, z możliwością przedłużenia.
    Praca zmianowa (zmiana ranna lub zmiana popołudniowa).

    KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:
    - osobisty: ul. Okszowska 41, 22-100 Chełm (wymanane CV),
    - można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: sekretariat@cla.net.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Dodatkowo: dni świąteczne płatne 100 %, dodatek za pracę w godzinach nocnych, dodatek za oszczędność w zużyciu paliwa, rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)