Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024

Inspektor ds. gospodarki mieszkaniowej

Podlaski Oddział Straży Granicznej z siedzibą w Białymstoku
  • Białystok, podlaskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- praca administracyjno - biurowa jednozmianowa (8 godz.) w siedzibie urzędu;

- telefoniczna i osobista obsługa klienta;

- realizacja zadań służbowych pod presją czasu;

- stres związany z obsługą klienta;

- obsługa urządzeń biurowych (np. telefon, komputer, kserokopiarka, drukarka, niszczarka);

- stanowisko pracy na II piętrze budynku;

- budynek nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  • prowadzi ewidencję faktycznego stanu wykorzystania pokoi gościnnych i internatowych oraz opiniuje wnioski funkcjonariuszy i pracowników o zakwaterowanie w POSG;
  • wystawia i ewidencjonuje faktury za pobyt osobom zakwaterowanym w pokojach internatowych;
  • przyjmuje celem realizacji wnioski o zwrot kosztów dojazdu do miejsca pełnienia służby;
  • prowadzi zestawienia kosztów utrzymania obiektów służbowych i mieszkalnych oraz dokonuje analiz w rozbiciu na poszczególne media.

Wymagania

  • wykształcenie: średnie administracyjne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego pracy w obszarze gospodarki mieszkaniowej lub powyżej 1,5 roku w obszarze administracji
  • Znajomość przepisów z zakresu fakturowania oraz zakwaterowania
  • Komunikatywność
  • Dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Obsługa programów biurowych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Miejsce do ćwiczeń lub zajęcia sportowo-rekreacyjne w miejscu pracy
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników