Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024

Starszy specjalista ds. projektowania systemów teleinformatycznych

Podlaski Oddział Straży Granicznej z siedzibą w Białymstoku
  • Białystok, podlaskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • praca administracyjno-biurowa;
  • praca w systemie jednozmianowym - 8 godzin w siedzibie urzędu;
  • praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie;
  • miejsce pracy zlokalizowane jest w pomieszczeniu na pierwszym piętrze budynku;
  • budynek nie posiada windy przystosowanej dla osób niepełnosprawnych;
  • w budynku toaleta przystosowana dla osób niepełnosprawnych znajduje się jedynie na parterze;
  • w budynku brak podłóg antypoślizgowych;
  • obsługa urządzeń biurowych: komputer, drukarka, kserokopiarka, fax, niszczarka, skaner.
  • projektuje, uaktualnia, testuje i archiwizuje treści witryn internetowych i intranetowych w celu dostarczenia użytkownikom aktualnych i dokładnych informacji przy pomocy specjalistycznych narzędzi programistycznych;
  • wdraża do eksploatacji nowe systemy teleinformatyczne oraz uaktualnia istniejące celem dostosowania ich do potrzeb jednostek i komórek organizacyjnych realizujących zadania w zakresie ochrony granicy państwowej i kontroli ruchu granicznego na poziomie określonym obowiązującymi standardami;
  • opracowuje, planuje, organizuje i przeprowadza szkolenia funkcjonariuszy i pracowników cywilnych celem zapoznania ich z wdrażanymi systemami;
  • przygotowuje opinie dotyczące oprogramowania dostępnego na rynku w celu dostarczenia specjalistycznej wiedzy przełożonym aby umożliwić im podjęcie odpowiednych decyzji dotyczących zakupów i późniejszego wykorzystania we właściwych jednostkach i komórkach organizacyjnych.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe o profilu informatycznym
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w branży teleinformatycznej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • umiejętność programowania w językach: HTML, PHP;
  • wiedza w zakresie tworzenia i funkcjonowania różnych baz danych, w tym MySQL;
  • wiedza dotycząca różnych serwerów, w tym: WWW, DNS itp.;
  • znajomosć systemów operacyjnych Windows, Linuks;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętność pracy w zespole.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: brak
  • doświadczenia zawodowego
  • przeszkolenia w zakresie ochrony informacji niejawnych;
  • przeszkolenie w zakresie przetwarzania danych osobowych;
  • poświadczanie bezpieczeństwa z klauzulą poufne;
  • znajomość wybranych przepisów z zakresu Prawo zamówień publicznych;
  • grzeczność i uprzejmość;
  • umiejętności organizacyjne i komunikacyjne;
  • umiejętność argumentowania (asertywność).

Oferujemy

  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników